- Thread starter
- #11,581
I find irony in the fact that I ate on $16/week all summer, and then spent $18.33 on one meal.
Hey man, that's a lot for me.
Only $18.33?
Sheesh, Bizzle. Eating well, I see.
I figure to be a good enough cook someday that I can eat like royalty at home for cheap. I'm just not there yet. =P
Sheesh, Bizzle. Eating well, I see.
I figure to be a good enough cook someday that I can eat like royalty at home for cheap. I'm just not there yet. =P
I hate the internet!
I hate the internet!
it's just a fad anyway.
Like the hula hoop and the pet rock.
Of course kids wont buy them. What kid do you know going to McDoanld's by themselves?